Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Cazy Fish Ebisu II Gold SG602SUL 0.5 -3.0гр.
СообщениеДобавлено: 22 май, 2022 Вс 19:27:16 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
Всім доброго дня!

Невеличкий огляд дуже цікавого ультра лайта рокфішового напрямку.

Зустрічайте молодшу модель Crazy Fish Ebisu Gold другої генерації: Crazy Fish Ebisu II Gold SG602SUL.
Цей спінінг для мене був дещо особливий, так як я вже мав старшу сестру цієї моделі - 662 до 5 граммів і ловив нею майже рік. І саме вона стало початком мого техничного переозброювання.

Техничні характеристики:

Довжина: 183см
Вага: 80 граммів.
Тест по волосіні: 0.15-0.4
Верхівка: soft solid
Карбон: 30т+40т
Тест: 0.5-3.0 гр.

Спінінг поставляється у дуже веселому чохлі:

Изображение
Изображение
Изображение

Чохол дуже веселий та яскравий. Виймати спінінг, та вкладати спінінгу у чохол напрочуд зручно. Є неопренова стяга. Я не зрозумів її призначення, але не заважає, тай годі.

Дізайн спінінгу зроблен в яскравому стилі, багато надписів:

Изображение
Изображение
Изображение

Мені принаймні подобається - трохи сонця у погану погоду не завадить.

Катушкотримач з передньою гайкою. Майже класичне рішення для сучасних ультралайтів, але сама гайка як на мене, могла би бути дещо коротше. Під час риболовлі інколи вона крутиться. На тому ж блюберді коротша гайка більш комфортна.

Изображение

Спінінг оснащений кільцями Fuji KR, невеличкими ранінгамі, та має дійсно м'яку вклейку.

Изображение
Изображение
Изображение

В цілому спінінг зібран непогано, кільця стоять досить рівно, лак теж нанесено рівно. Трохи мені неподобається хук-кіпер. З сталевої проволоки - краще б його взагалі не ставили.

Тепер про бланк. Він класичний екстра-фаст, але жорсткість його невелика. Є невеличкі залишкові коливання притаманні рокфішам. Комель тоненький, конус бланку не виражений.

У цілому спінінг непогано лежить у руці:


Изображение

та відчувається сбалансованим навіть при тому що важить не дуже й то мало. В парі зі Shimano Stradic c2000s - дуже приємний комплект. Шнур використовував свій улюблений YGK G-Soul Upgrade 0.2

Візуальна чутливість. Завдяки м'якій вклейці кінчик починає відпрацьовувати на вазі 0.6 граммів вольфраму + 1.2 tipsy в ідеальних умовах. За середнього вітру с 1 грам вольфраму + 1.8 Polaris CF - дуже комфортна рибалка. Тобто спінінг має дуже приємний та чесний нижній тест.

Тактільна чутливість. На ставках, де я зараз ловлю не дуже тверде дно, та й не дуже я розумію ці стуки-грюки у руки, але десь на 2.0 граммах вольфраму у затишну погоду я відчуваю падіння монтажу на піщане дно. Також досить непогане відчуття водростів, рельефу, гілочок та очерету. В цілому не найгірша чуйка.

Чутливість на клювання. Спіннінг легко дозволяє відчувати клювання навіть нано-окунів розміром 5-6 см. Якщо риба пасивна і лише злегка дзьобає силікон, все це теж відчувається. Не можна казати, що чуйка на клювання відмінна, але принаймні її вистачає для вдалого полювання на смугастих розбійників й не тільки.

Закид. Спінінг чудово кидає мінімальні ваги - від 0.5 граммів + 1.2 дюйма силікон завдяки м'якій вклейці. 1.0-1.5 грамма + 2 дюйма теж летять теж чудово, ось якщо треба закидати на середні відстані ваги 2.0 грамма + 2 дюйма, то тут є закид слабенький - позначається невелика довжина спінінгу. Стосовно максимальних ваг - розумний верх тесту я описав би як 2.5 грамма + 2 дюйма силікон, але відстань закиду посередня. Тобто модель можно вважати кидючую лише по низу тесту, що й не дивно.

Приманки та анімації. Ebisu гарно працює з найнижчими вагами та найменшими приманками - 1.2 polaris, 1.2 tipsy. Анімації контрольовані. Також спінінг дуже гарно працює з 1.8 Polaris, Fishtail, на вагах 1.0-2.0 грама, як по дну, так й при пелагічних анімаціях. Для об'ємних приманок на кшталт CF Cryfish 1.8, максимальна вага шарніру - 2.5 грама. Якщо ставить більше, то бланк починає перевантажуватись.

Підсікання та виважування. Мені не довелося ловити Ebisu великих риб. З рибою 200 граммів спінінг не має складностей. Тоненькі гачки легко пробивають пащу, міцності бланку вистачає щоб контролювати окуня чи щучку та викидати рибу на бланці на берег водойми. А ось з великою рибою будуть проблеми з контролем - у спінінга тоненький комель й ненадто потужна верхня частина.

Висновки. Ebisu Gold II 602 досить цікавий інструмент для полювання невеличких смугастих на коротких відстанях. Можна сказати, що дуже спеціалізований і не може вирішувати повний спектр мікроджигових завдань. Для ловлі на дістанціях не вистачає довжини, якщо треба підняти рибу на поверхню, щоб вона не пішла у водорості, для полювання на великих окунів не вистачить потужності задля контролю риби. Але якщо треба інструмент для полювання на міських водоймах з чистими берегами на окунів до 100-150 граммів на мінімальні ваги, то цей спінінг подарує вам 100% відсотків задоволення - він не є компромісом, він - точний інструмент вийнятково для спеціальних завдань.

Прошу не жбурляти помідорів за суржик.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Всім спокою!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Cazy Fish Ebisu II Gold SG602SUL 0.5 -3.0гр.
СообщениеДобавлено: 23 май, 2022 Пн 4:23:18 

Зарегистрирован: 02 авг, 2020 Вс 11:49:34
Сообщения: 133
Благодарил (а): 71 раз.
Поблагодарили: 58 раз.
Дякую за огляд! А про старшу модель можна очікувати огляд, хоча б за спогадами?)


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Cazy Fish Ebisu II Gold SG602SUL 0.5 -3.0гр.
СообщениеДобавлено: 23 май, 2022 Пн 8:13:08 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
Андрію, доброго дня!
Я десь писав про нього в форумі, але не можу знайти.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Cazy Fish Ebisu II Gold SG602SUL 0.5 -3.0гр.
СообщениеДобавлено: 23 май, 2022 Пн 9:18:13 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
andrii_khomenko писал(а):
Дякую за огляд! А про старшу модель можна очікувати огляд, хоча б за спогадами?)

Відмінність там у довжині. 662 проти 602. Вклейка така ж м'яка - з вагою у 1 грамм впевнено працює. Зверху максимальна комфортна вага 3.5 грамма + 2 дюйми. 4 грами жбурляти можна, але бланк вже напружується та й влучність знижується, але якшо необхідно, то працювати можна. По анімаціі 0.7 грама + 1.2 дюйма комфортно дуже, зверху для різкого підриву максімум 3.5 + 1.8 дюйма (поляріс чи танта 1.5). Якщо берем рака чи креветку - 3.0 грамма. Спінінг більше працює по нижньому тесту. Верх там вказано завищений.
Гарно справляється з пелагікою - завдяки невеличкій довжині можно дрикати полярисівта фіштейлів. Також за сучасними стандартами важкуватий (83грами), але дуже збалансований. З подсіканням на тонких та гострих гачках для мікроджигу питань немає. На нього ловив окунів та судачків до 300 граммів - особливих питань не було. Контролю вистачає. Відчуття приємні.
Я дуже тепло відношусь до цієї моделі, але зараз би мені не вистачило її довжини - бо наразі я менш використовую пелагічний джиг, та більше донний. А за таких умов 732 значно краще. Якось так.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.