Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1318 ]  На страницу Пред.  1 ... 84, 85, 86, 87, 88
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 14 окт, 2021 Чт 5:22:12 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 фев, 2011 Ср 19:31:44
Сообщения: 660
Откуда: г. Николаев
Благодарил (а): 366 раз.
Поблагодарили: 187 раз.
kovax писал(а):
А можно диаметр шпули фишбенда? просто смотрю катуху на лайтик, черный рыцарь второй редакции это ярый ультрик.. мнеб так до 14-15 грамм кидать примерно те же задачи.

Да, до 15-16 грамм по компактам я её и брал. 34 миллиметра внешний диаметр, 28,5 миллиметра внутренний диаметр, 25 миллиметров ширина шпули.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 14 окт, 2021 Чт 5:30:31 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 фев, 2011 Ср 19:31:44
Сообщения: 660
Откуда: г. Николаев
Благодарил (а): 366 раз.
Поблагодарили: 187 раз.
Ещё хочу сказать, что с коробки и до сегодняшнего дня у меня с ней проблем нет никаких вообще. Работаю от 4 до 10-12 грамм по свинцу плюс 1,5 - 3 дюймов силикон без вопросов. Вобы от 60 до 80 миллиметров при необходимости, хотя линейка не очень подходит для этих задач, но вполне справляется. Катушка раскаталась, крутиться очень легко. Так что я могу смело её рекомендовать :okokgood:.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 20 окт, 2021 Ср 13:06:04 

Зарегистрирован: 02 июн, 2020 Вт 17:18:08
Сообщения: 161
Благодарил (а): 117 раз.
Поблагодарили: 19 раз.
kovax писал(а):
черный рыцарь второй редакции это ярый ультрик

это точно?
что там с тормозами, такая же косячная как в остальных?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 20 окт, 2021 Ср 19:24:17 

Зарегистрирован: 12 авг, 2014 Вт 18:29:42
Сообщения: 175
Благодарил (а): 48 раз.
Поблагодарили: 29 раз.
izya_ писал(а):
kovax писал(а):
черный рыцарь второй редакции это ярый ультрик

это точно?
что там с тормозами, такая же косячная как в остальных?

Ярый ультрик исходя из диаметра шпули. Конечно косячная.. работает как линейка..


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 22 окт, 2021 Пт 10:14:06 

Зарегистрирован: 02 июн, 2020 Вт 17:18:08
Сообщения: 161
Благодарил (а): 117 раз.
Поблагодарили: 19 раз.
kovax писал(а):
Ярый ультрик исходя из диаметра шпули. Конечно косячная.

интересно грамм кидать будет нормально или нет, и брать разве что пераворукую чтоб тормоза нормально работали, только вот микроанимацию левой рукой проблемненько делать


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 ноя, 2021 Пт 15:43:47 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Ну, не витримав я таки напору взяти собі одночасника. За все життя було їх два - унцовий St.Croix Avid 60MHF та Legend Elite 66MF. Все було круто, подобалось, але на той час в транспортуванні були проблеми (не було авто). Пройшло з того часу років десять.
Після того було море, ні МОРЕ прутів та катушок.
І, таки, мене додавили... Оскільки зачепив мене його величність судак, ще й на течії, то й прутика довелось покріпкіш узяти. З подачі товариша, на око впав майже топовий Evergreen Kaleido Inspirare GT IGTC-71MH Super Stallion GT в довжині 2.17м та тестом 10-84гр.
Легесенький, лише 132 гр для трьохунцового прута, ідеально збалансований (не відчуваєш різниці в руці між катушками вагою 160гр та 220гр.).
По строю - складний стрій, ближче до регуляру, дуже податливий на закиді. 10гр + 2,8" Crazy Flapper досить пристойно завантажує бланк. Така ж точно історія з вагою 60гр+4". Жодних питань. Зі славнозвісною "чуйкою" все ідеально, десятку вже чути в умовах без сильного вітру.
Не знаю, як так Вічнозелені мудрували з графітом, проте, поєднання 40Т та 1100G видали дуже цікаву річ: Підсічка - без питань навіть на вибросі. Незалежно від розміру риби, бланк відпрацьовує однаково, гнеться ідентично на 500гр та на 1500гр судаках. Ресурсу стримування там ого-го.
Було дві-три рибалки джигових з ним вже, подружив з Daiwa 21 Steez A TW HLC.
Щодо воблерів - без питань ковтає все від 110 орбіта і до каравана з Рудр, ніяких питань. Дуже цікава проводка, при ривку бланк наче сам доводить воблер, даючи йому пустити глайд в сторону, десь схоже я бачив при ловлі флюром.
Невеличка ложка дьогтя - можливо, хотілось би ручку сантиметрів на п'ять коротшу для воблерів. Але то справа звички. Є модель з іншим руків'ям, але вона на добрих півтори сотні дорожча.
Всі інші приманки (спінербейти, чатербейти, кренки) - це його стихія.
Що по факту, одним реченням - кращого універсалу в такому ваговому діапазоні годі й шукати.

ИзображениеИзображение

Підемо далі. Оскільки під патик було замовлено тубус, а йому одному там досить сумно, було прийнято рішення щодо ще одного для річок поменше.
Тут вже психонув. Evergreen Kaleido Inspirare Cougar Elite 7 RS, IRSC-70MF-SXF. Спортивна версія, на торзайтах, топовою пробкою, 5-шаровим графітом. До речі, це одна з перших вудочок на ринку, виконана без швів. Тобто, шва вздовж бланку можна не шукати. Не знаю, як вони це роблять.

ИзображениеИзображение

Довжина - 2.13м, тест 5-28гр.
Поки що на перший раз також поставив Steez HLC, але буде інший кандидат (50/50 Metanium 20/ Zillion 21).
Стрій прута. Спочатку, тільки розпакувавши, потрусив, думаю, що за шланг з живим кінчиком? Довелось все кидати та валити на воду. При встановленій катушці, протяшнутому шнурі через кільця все встало на свої місця.
Джиг - ідеально від 5гр+3" і до ... поки пробував 15гр+3". Думаю, набагато вище. Ідеально виражений джиговий кінцевий стрій, з правильним кінчиком. Кайф. По чуйці - 3,5" досить об'ємний Deps Beckon Craw з мінімальною огрузкою 5гр - чітко цокав по піску в руку. І це на унцовому пруті.
Воблери. Побачивши цей кінцевий стрій, який я не дуже люблю на воблерах, вирішив таки спробувати. По закиду все добре вантажиться, кидає, проводить будь що грам від восьми, мінімум пробував - 80 орбіт, проте відчувалось, що навіть легші приманки не "пересмикуватиме". Поліз угору по тесту. Тут був сюрприз. Ну, по якому воблеру у нас всі міряють прути? Правильно, по Рудрі 130. Закид, зрозуміло, без питань, а от твіч мене вразив - прут з кінцевим строєм на твічі став жорстким РЕГУЛЯРОМ! Просто жесть.
Ну, Балісонга вудочка теж ковтнула без питань. По відчуттям, це буде верх можливостей, на Лонг Біллах, скоріш за все, вже підвалюватиметься.
От десь так. Жаль, скоро лід стане. Хотілось обкатати по воблерах, але, подивимось.

ИзображениеИзображение

Підводячи підсумки, скажу: ніколи не було прутів серії Калейдо, проте, вони - це щось абсолютно інше, абсолютно нові відчуття від роботи бланків, чого раніш не бачив (хоча, мабуть вже за півсотні різномасних прутів уже перевалило, що були в руках). Всі вони виготовлені виключно в Японії.
Коротше кажучи, круто. Рекомендую! Не шкодую ні про єдину витрачену гривню.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 26 ноя, 2021 Пт 18:45:58 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 фев, 2021 Пт 18:57:46
Сообщения: 1116
Благодарил (а): 117 раз.
Поблагодарили: 500 раз.
Smolik
ох вітання! У друга теж 5-28 палочка як вона з воблерамі праює це не описати! Думаю ти про інші комплекти на час просто забудеш!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 15 ноя, 2022 Вт 11:21:53 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Напишу невеличний опус по останніх обновках, є декілька прутиків, про які можна розповісти))
1. Попався мені в руки бланк від ЧорногоГуся Лебедя з тестом до 10гр та в довжині 7'11''. Не довго думаючи, було вирішено щось зробити з нього, поспілкувавшись з Артемом Сергієнко, було вирішено зваяти його, шоб був "тільки у мене та у Майкла Джексона")))
Прикольна вийшла цяцька в результаті, на скелетнику, торзайтах та з гріпами з клена. Гарненьке і вага сумарна - 80гр. То взагалі тема.
Під мого тюнованого Steez Air зі шпулею Roro - те, що треба))
Револьверка, три кільця з вхідним з рамами з нержавійки, щоб трошки навантажити бланк на закиді (До речі, рекомендую, колись Гена RGB підкинув дану ідею). По роботі - від 2гр з 2'' вже щось, три грами - тільки в путь. По чуйці все теж добре. Верх - грам 10+2". Коротше, тест, як в аптеці, перевантажувати бажання немає.
По факту, якщо хтось шукає собі довгий лайт-патик у кастингу (чого заводського досить мало), то бланк рекомендую, це другий, що мені зайшов зі своєю геометрією (перша була 13 Soare CI4+ S706ULT, там ультрик взагалі - секс).

1. В продовження теми одночасників... Враховуючи, що я минулого року зарікся брати третій одночасник (вже є Evergreen Kaleido Cougar Elite RS та Super Stallion GT), взяв одразу два))) І ще один тубус)))). Правда, довелось розпродатись трошки). Ну, по порядку:
Cougar Elite - шикарний, з тестом 5-28 (до того ж, чесним), але таки кінцевий, твічити 130 воби не досить комфортно, кінчик провалюється, доводиться додавлювати рукою, починають руки боліти з часом.
Погляд пав на серію Orion від Вічнозелених, дякуючи Глебу Калініну та "Змєю-іскусітєлю" Ніколайчуку Сергію, став власником першого патика - Evergreen Orion the Cantata в 67-й довжині та з чуднуватим тестом 5-42гр, але класу Medium (як правило, всі М-ки до 3/4, тобто, до 21гр. Патик - крутий регуляр, на закиді та твічі працює дві тритини бланка, реально тест б його оцінив, як 5-25 по твічу. Від 5 грам вже адекватно вмикається в закид, ну і до 130-го Балісонга, тут зрозуміло. Хоча, в японських роликах мешканці країни сонця, що сходить, шмаляли ним навіть 96гр, натякаючи на міцність графіту Т1100, але то занадто, зрозуміло. Підозрюю, що 42гр - то реальний верх для приманок "Idiot Baits" з рівноміркою (чаттерів, спінерів, кренків і т.д.).
Подружив я патик з катушечкою Abu MGXtreme 2, в яку впхнув легесеньку шпульку від Ray`s Studio та центробіжними гальмами. Враховуючи, вагу катушки зі шпулею в районі 125гр та патика 113гр, півтораунцовий сет загальною вагою 240гр та ідеальним балансом - це щось. Однорукий кистьовий закид з човна виконується з ідеальною точністю (прут від 5-6гр вже ідеально завантажується і не валиться на 25гр). Шо тут скажеш, топ є топ. Про чуйку взагалі нічого казати не буду. Вона за мешами розуміння)).
3. Під впливом Кантати, було вирішено підшукати щось трошки лайтовіше, бо був потрібен лайт-універсал, оскільки Легенду двохчасну я продав, треба було щось на заміну (та й в тубусі місце є))). Вибір впав на молодшого патика вищевказаної серії, Evergreen Orion the Degel, з не менш цікавим тестом 3,5-21гр в тій же 67-й довжині. Вага для такого тесту взагалі - 106гр. Я так розумію, дякуючи тому ж графіту Т1100.
Стрій - приблизно той же. Обкатував я його в затоці невеличкій на Ворсклі. Той же Steez Air сидить ідеально, проте малувато шнура влазить на шпулю. Тому було взято стару добру PicZilla з Реєвською шпулею. Розпочато було з 3гр джига та 2" силіконки. Ось тут ще раз підтвердились мої слова щодо чуйки - на #0,6 шнурку все чітко в руку. До того ж, прут чітко завантажується вагами внизу заявленого тесту (спілкувався з німцями на німецькому форумі, вони взагалі ловлять 2гр цим прутом (може, з тюнованим стізом воно й пішло б, не експериментував). Твічиться так же ідеально. У верхах тесту не пробував, але за відчуттями - десь максиимум 95 сквада прут потягне. Так же, як і Кантата, із запасом на приманки з рівномірною проводкою.
Ратліни типу Zipbaits Calibra 60 літають за горизонт. Проводки без провалів і т.д.
Ось мабуть, на цьому поки все. Будуть питання, задавайте))) Всім НХНЛ і все буде Україна!


Вложения:
IMG_0468.JPEG
IMG_0468.JPEG [ 87.02 КБ | Просмотров: 1478 ]
IMG_0354.jpg
IMG_0354.jpg [ 231.64 КБ | Просмотров: 1478 ]
IMG_0329.jpg
IMG_0329.jpg [ 87.02 КБ | Просмотров: 1478 ]
IMG_0486.JPEG
IMG_0486.JPEG [ 121.97 КБ | Просмотров: 1478 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 06 дек, 2022 Вт 14:32:52 

Зарегистрирован: 26 авг, 2019 Пн 21:38:13
Сообщения: 18
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 4 раз.
Ці два прути коштують, як підтримане авто :lol:
Але скажіть по вашим враженням Degel підійде під твіч 110, чи 95 сквад то його максимум


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 06 дек, 2022 Вт 14:51:40 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
Smolik, я мав нагоду таким лебедем покидати трохи. Я був дуже здивований геометрію й чуйкою - прямо топ. Дуже збалансований патик.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 06 дек, 2022 Вт 16:17:16 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Славон2008 писал(а):
Ці два прути коштують, як підтримане авто :lol:
Але скажіть по вашим враженням Degel підійде під твіч 110, чи 95 сквад то його максимум

Ну, авто у мене є))
Degel ні, він до сквада 95 і то це буде дуже край. Я б під такі задачі брав Кантату. Вона від 5-6 грам працює. Дегель цікавіший в низах.
ПС. Я був вражений закидом. 3,5гр джигу з 2" козявкою тулить як для 67-го прута - за горизонт


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 06 дек, 2022 Вт 16:19:01 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Андрей13 писал(а):
Smolik, я мав нагоду таким лебедем покидати трохи. Я був дуже здивований геометрію й чуйкою - прямо топ. Дуже збалансований патик.

Я ним половив трошки після покидушок, при горі 2гр + 2" можна, але від трійки вже дуже добре. По чуйці - гарна, але зірок не хапає з неба. Можливо, то після Евергрінів. У Оріонів найвища чуйка, яку я будь коли бачив.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Обновочки. У нас пополнение
СообщениеДобавлено: 24 фев, 2024 Сб 13:19:20 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя, 2011 Пт 20:02:22
Сообщения: 104
Откуда: Луцьк
Благодарил (а): 95 раз.
Поблагодарили: 42 раз.
Довго вагався щоб спробувати кастинг, але таки наважився...
Major Craft Benkei BIC-662M
Shimano Bass One XT 166MH-2
Котушки, поки що, китайські SeaKnight Falcan 3.
Задачі: твіч 90-120, кренки та віби 15-20 гр., менше - вертушки 3-4 та коливалки 15-25 гр.
Наразі вийшло прогулятись лиш з шиманкою (у нас паводок почався) - тому навчився на 30-35 м. класти джигу 14 гр. + Easy Shiner 4, бороди звісно були, але розплутувались доволі швидко.
Щось конкретне по палочках сказати не можу - треба більше часу щоб їх опробувати, а це вже буде мабуть після паводка і зняття заборони на щуку.
Вложение:
IMG_20240220_164622416.jpg
IMG_20240220_164622416.jpg [ 132.63 КБ | Просмотров: 342 ]


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1318 ]  На страницу Пред.  1 ... 84, 85, 86, 87, 88

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 33


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.