Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 75 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 09 авг, 2022 Вт 4:54:38 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
KVL писал(а):
Smolik писал(а):
Магніти ставити, якщо що. Тоеба пробувати кидати всліпу вдень, щоб зрозуміти, чи воно.

Спробую, дякую. І так, згоден потрібно призвичаїтися, тим більше важчі воблери, ніж ті, які я використовував з човна, по ідеї будуть стабільніше себе вести на закидах. Про шнур є думки, 1.2 4х проситься, чи помиляюсь?

Ну не розрахований він на #1,2. І скільки його туди влізе? 50м?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг, 2022 Вт 4:56:54 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
MGX - як і основна маса абушок на центробігах, теж якось не лягла в руку. Навіть останній MGExtreme. Оте грання з грузиками...
якщо перебіжки, поверніть. У мене враження перегальмування скаженого з усіма грузиками.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг, 2022 Вт 10:33:08 

Зарегистрирован: 08 дек, 2014 Пн 11:56:09
Сообщения: 51
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Smolik писал(а):
MGX - як і основна маса абушок на центробігах, теж якось не лягла в руку. Навіть останній MGExtreme. Оте грання з грузиками...
якщо перебіжки, поверніть. У мене враження перегальмування скаженого з усіма грузиками.

Ну… в мене теж враження, що mgx aдекватно відпрацьовує від 9 гр., впевнений, що і від мнасті залежить, все ж volkey ще той «патик». Можливо на м‘якішому розгон буде м‘якіший, х.з.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг, 2022 Вт 10:35:08 

Зарегистрирован: 08 дек, 2014 Пн 11:56:09
Сообщения: 51
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Smolik писал(а):
KVL писал(а):
Smolik писал(а):
Магніти ставити, якщо що. Тоеба пробувати кидати всліпу вдень, щоб зрозуміти, чи воно.

Спробую, дякую. І так, згоден потрібно призвичаїтися, тим більше важчі воблери, ніж ті, які я використовував з човна, по ідеї будуть стабільніше себе вести на закидах. Про шнур є думки, 1.2 4х проситься, чи помиляюсь?

Ну не розрахований він на #1,2. І скільки його туди влізе? 50м?

Можливо… В крайньому випадку 1.0 намотаю, по факту відпишуся що і як. Дякую.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 авг, 2022 Ср 7:04:13 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
KVL писал(а):
Smolik писал(а):
MGX - як і основна маса абушок на центробігах, теж якось не лягла в руку. Навіть останній MGExtreme. Оте грання з грузиками...
якщо перебіжки, поверніть. У мене враження перегальмування скаженого з усіма грузиками.

Ну… в мене теж враження, що mgx aдекватно відпрацьовує від 9 гр., впевнений, що і від мнасті залежить, все ж volkey ще той «патик». Можливо на м‘якішому розгон буде м‘якіший, х.з.

Та краплю може й буде, але тут чиста фізика - катушка більше під флюр розрахована, під його масу і, само собою, виду інерцію. Ця інерція допомагає перебороти зайве тертя грузиків об дзеркало і тобі немає перегальмування.
Чому 20 метаніум шмалить, завертаючи по дальності будь яку катушку? Бо інженери попрацювали, знайшовши баланс між вагою шпулі та положенням грузиків,та ще й дали можливість їх відключати.
Авейлівська мілка шпуля під нього на півграми важча від рідної з тієї ж причини, бо шнура менше влазить.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 авг, 2022 Ср 20:12:37 

Зарегистрирован: 08 дек, 2014 Пн 11:56:09
Сообщения: 51
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Smolik писал(а):
KVL писал(а):
Smolik писал(а):
MGX - як і основна маса абушок на центробігах, теж якось не лягла в руку. Навіть останній MGExtreme. Оте грання з грузиками...
якщо перебіжки, поверніть. У мене враження перегальмування скаженого з усіма грузиками.

Ну… в мене теж враження, що mgx aдекватно відпрацьовує від 9 гр., впевнений, що і від мнасті залежить, все ж volkey ще той «патик». Можливо на м‘якішому розгон буде м‘якіший, х.з.

Та краплю може й буде, але тут чиста фізика - катушка більше під флюр розрахована, під його масу і, само собою, виду інерцію. Ця інерція допомагає перебороти зайве тертя грузиків об дзеркало і тобі немає перегальмування.
Чому 20 метаніум шмалить, завертаючи по дальності будь яку катушку? Бо інженери попрацювали, знайшовши баланс між вагою шпулі та положенням грузиків,та ще й дали можливість їх відключати.
Авейлівська мілка шпуля під нього на півграми важча від рідної з тієї ж причини, бо шнура менше влазить.

Smolik, дякую за коментарі. Чекаю вихідних.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 авг, 2022 Пт 14:00:15 

Зарегистрирован: 08 дек, 2014 Пн 11:56:09
Сообщения: 51
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Smolik писал(а):
KVL писал(а):
Smolik писал(а):
Магніти ставити, якщо що. Тоеба пробувати кидати всліпу вдень, щоб зрозуміти, чи воно.

Спробую, дякую. І так, згоден потрібно призвичаїтися, тим більше важчі воблери, ніж ті, які я використовував з човна, по ідеї будуть стабільніше себе вести на закидах. Про шнур є думки, 1.2 4х проситься, чи помиляюсь?

Ну не розрахований він на #1,2. І скільки його туди влізе? 50м?

Обіцяв відписатися, вже є про що… Додатковий магніт встановив, намотав що було, а був новий #1.5 4х jigman і пішов бавитися. Результати не те щоб на 100%, але задовольнили… Після десяти пробних закидів знову з‘явилось розуміння барашка. Було вітряно, як для вечірньої пори, 3.5-4 метри в ліве вухо. Кидав як поперек вітру, так і під 45 град.по вітру. Із того, що запам‘ятав. Менший з hardcore minnow, 50mm здається, той що 4,5 гр. впевнено 20-22 м. по оборотам, кращий результат 24м. L-minnow 66, cтабільно 29-32 м., кращий показник - 34 м. Залишився до сутінків, щоб зрозуміти як по темному з контролем шпулі, в 2-х випадках з 10 таки були перебіжки, але комфорт повний. Думаю справа в звичці. Після того намотав улюблений donpepe #1.2, і вже в умовах реального виїзду зміг оцінити, приміром orbit 90 в штиль - 42 м. Це мене повністю влаштувало, і дякую за поради. На #0,8 навіть на барані не хочу повертатись, дальності не добавить, а коробки будуть пустішими ;-).


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 дек, 2022 Пн 12:12:20 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 фев, 2017 Пн 18:10:39
Сообщения: 149
Откуда: USA NY, Kyiv Ukraine
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
Хочу поблагодарить автора темы, за создание обсуждения как раз под эту модель. Для начала скажу скептикам так - модель, которая выпускалась в период с 2016 по 2021 год. Это один из самых лёгких бэйткастеров. Был одним из первых, если не самым первым, который был создан под подобные требования для лёгких приманок. Возможность использования легчайшей микрокастовой шпули, позволяет работать с совсем крошечными приманками. Цена на альдебаран 16, почти никогда не падала ниже отметки 330 $. Это действительно чисто японский продукт. Если где и можно было купить дешевле, то как правило праворукие, которые по тенденции всегда уходят последними. Мне повезло, потому что удалось купить практически новую за 200 $.
Что касается подшипников, поскольку заказал дополнительную микрокастовую шпулю, а она очевидно идёт в комплекте со шпульным подшипником 4×7 вместо 3×7 мм, то использовать буду оранжевые бока беринг, но со снятыми пыльниками. И кстати этот самый 4×7 также идёт у меня от бока бэринг. Увы, не знаю почему, но на ежах, несмотря ни на что, 4×7, равно как и подобный 4×10, это все силовые подшипники для более тяжёлых приманок.
По этой самой причине, я решил не вкладываться к примеру в апгрейд 15 ого. Потому что некоторые нестоковые шпули, идут в комплекте с 4×10 вместо 3×10.
По магнитам все коротко и ясно написал mr.Jun с джапантекла.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 дек, 2022 Пн 19:23:29 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Ну бачите, комусь зайшло. Я продав і перехрестився. Притому, що був у повному фарші, з авейл шпулею, магнітами додатковими і тд.
Після покупки стіза ейр та шпулі роро вагою 4,6гр (з короткою віссю, це важливо) більше не хочу жодного барана магнітного.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 дек, 2022 Пн 22:35:54 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 фев, 2017 Пн 18:10:39
Сообщения: 149
Откуда: USA NY, Kyiv Ukraine
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
Smolik писал(а):
Ну бачите, комусь зайшло. Я продав і перехрестився. Притому, що був у повному фарші, з авейл шпулею, магнітами додатковими і тд.
Після покупки стіза ейр та шпулі роро вагою 4,6гр (з короткою віссю, це важливо) більше не хочу жодного барана магнітного.


Справа не в тому, що якайсь з дайв вам зайшла... можливо вам просто не повезло і ви не зрозуміли механізм альдебарана 16. Ви так пишете, нібито магніти додаткові тільки в вас. В мене досвід користування 17 калькуттою ще з 2017 року як вона з'явилася. Там навіть шпулі майже в однаковому розмірі. Але коли тільки з'явився 16 альд, ціна на нього майже не падала. Купити 16 альд, 20 року випуску... ну це непогано. Та ще за 200 $. І щось я не бачу багато пропозицій стосовно продажу 16 альда. А дайва так, продається. В мене на цей час три ріоги. Так, це дійсно класні катушки, з супер тормозилками. Навіть з безліччю шпуль, достатньо рідких і китаю там нема. Але шимано як бренд, мені все одно подобається. І не тільки мені.
Я останнім часом придбав чотири бейткастінгових катушки під різні задачі. І три з них, були саме шимано і тільки одна дайва. І це було суто моє рішення.
І ще стосовно шимано... в мене є старенький антарес скорпіон, ще напевно з перших антаресів... але за часи користування, я тільки зараз в нього поліз. Більшості, заради цікавості. Механіка там супер. Працює як часіки, жодного разу не підвела, жодного відстрілу і на стокових підшипниках. Кидає цей динозавр не гірше 18 ої риогі. І шпуля, яка на довгій осі цьому не перешкоджає аж ніяк. Так якого х... я буду відмовлятися від шимано ?
Дайва непогана, але сучасні моделі з Т глазком не викликають довіри. І ще додам, в мене є приятель, якій часом обслуговує мульти, так він часом плюється саме на дайви. Особливо на ці з Т глазком мильниці. І щоб якось поліпшити собі життя, остаточно відмовився від цього заняття, залишивши за собою право тільки обслуговувати бочонки. І я його цілком розумію і підтримую.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 дек, 2022 Пн 22:48:56 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 дек, 2009 Чт 14:13:29
Сообщения: 3870
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 501 раз.
Reflex писал(а):
Smolik писал(а):
Ну бачите, комусь зайшло. Я продав і перехрестився. Притому, що був у повному фарші, з авейл шпулею, магнітами додатковими і тд.
Після покупки стіза ейр та шпулі роро вагою 4,6гр (з короткою віссю, це важливо) більше не хочу жодного барана магнітного.


Справа не в тому, що якайсь з дайв вам зайшла... можливо вам просто не повезло і ви не зрозуміли механізм альдебарана 16. Ви так пишете, нібито магніти додаткові тільки в вас. В мене досвід користування 17 калькуттою ще з 2017 року як вона з'явилася. Там навіть шпулі майже в однаковому розмірі. Але коли тільки з'явився 16 альд, ціна на нього майже не падала. Купити 16 альд, 20 року випуску... ну це непогано. Та ще за 200 $. І щось я не бачу багато пропозицій стосовно продажу 16 альда. А дайва так, продається. В мене на цей час три ріоги. Так, це дійсно класні катушки, з супер тормозилками. Навіть з безліччю шпуль, достатньо рідких і китаю там нема. Але шимано як бренд, мені все одно подобається. І не тільки мені.
Я останнім часом придбав чотири бейткастінгових катушки під різні задачі. І три з них, були саме шимано і тільки одна дайва. І це було суто моє рішення.
І ще стосовно шимано... в мене є старенький антарес скорпіон, ще напевно з перших антаресів... але за часи користування, я тільки зараз в нього поліз. Більшості, заради цікавості. Механіка там супер. Працює як часіки, жодного разу не підвела, жодного відстрілу і на стокових підшипниках. Кидає цей динозавр не гірше 18 ої риогі. І шпуля, яка на довгій осі цьому не перешкоджає аж ніяк. Так якого х... я буду відмовлятися від шимано ?
Дайва непогана, але сучасні моделі з Т глазком не викликають довіри. І ще додам, в мене є приятель, якій часом обслуговує мульти, так він часом плюється саме на дайви. Особливо на ці з Т глазком мильниці. І щоб якось поліпшити собі життя, остаточно відмовився від цього заняття, залишивши за собою право тільки обслуговувати бочонки. І я його цілком розумію і підтримую.

Ні, тут питання не стояло впорівнянні шими з дайвою. Ці холівари вічні))
З віку скорпіона антареса візьміть тдзет - буде те ж саме.
Я просто сказав своє враження щодо гальмівної ftb. Мені вона показалась дуже непередбачуваною. Тому й покинув.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 дек, 2022 Вт 1:31:41 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 фев, 2017 Пн 18:10:39
Сообщения: 149
Откуда: USA NY, Kyiv Ukraine
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
Буває іноді, може якась не така попалась... може хтось полазив вже в неї. Я наприклад з кожної придбаної котушки одразу поміняв всі підшипники. Бо вони там були якійсь не такі, як я хочу. Деякі навіть дуже непогані підшипники... але все одно поміняв під один бренд бока берінг. Таке в мене бажання було. І нібито нічого. Стосовно магнітів, mr. Jun рекомендує під мікрокастову шпулю додавати іноді не більше 2 магнітів. Напевно щось в цьому є. Так, крім того дуже важливо попасти в правільні підшипники. Я багато чого пробував, щоб сказати собі потім стоп - з цим я погоджуюсь, бо це найкраще. І зазвичай шукав одразу на весь комплект шпуль до 17 калькутти. Чому калькутти, бо на неї добре розуміюся і вона подібна 16 альду.
Яка б не була класна дайва, але впевнений, що під неї також треба шукати, експериментувати і знаходити підшипники. Для великих приманок підібрати підшипники набагато простіше, ніж під маленькі. Так, там все відіграє важливу роль. Навіть напевно зайва краплина масла може зіпсувати весь результат від користування.
Дайва чи шимано ? Звичайно не про це. Я стараюсь вибирати краще. А також краще за свої гроші навіть на сьогоднішній день. Не забуваючи також про фунціональність.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 янв, 2023 Сб 17:33:10 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 фев, 2017 Пн 18:10:39
Сообщения: 149
Откуда: USA NY, Kyiv Ukraine
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
Так, отримав все що хотів і до морозів встиг ще на річку. Мілка шпуля вагою 4.9 гр., та глибиною аж 1.5 мм. :okokgood: Шнур американський spider, який заявлено що він завтовшки як 4 lb, але його розривна міцність 15 lb. Вдалося вмістити близько 50 метрів шнура. Стоковий підшпульний замінив одразу на оранжевий бока берінг (4х7х2.5). Попередньо видалив пильники. Спінінг - перероблений тікт bfo 80 t, з тестом 0.4 - 14 g. Відчуття від володіння цим комплектом просто космічні. До сезону готов.


Вложения:
DDC2B915-AF33-43AC-93AE-E4DDC95F1438.jpeg
DDC2B915-AF33-43AC-93AE-E4DDC95F1438.jpeg [ 139.66 КБ | Просмотров: 1011 ]
CBD2FC56-ED0A-4F69-97D1-22F1108872EB.jpeg
CBD2FC56-ED0A-4F69-97D1-22F1108872EB.jpeg [ 158.3 КБ | Просмотров: 1011 ]
6BA9705A-3C5E-4FE5-96E9-EB64E30BF18C.jpeg
6BA9705A-3C5E-4FE5-96E9-EB64E30BF18C.jpeg [ 198.77 КБ | Просмотров: 1011 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 янв, 2023 Сб 20:55:55 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 дек, 2009 Вт 20:37:55
Сообщения: 1261
Откуда: Киев
Благодарил (а): 172 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
Шнур где брали? Или стратегический запас?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2023 Вт 2:25:53 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 фев, 2017 Пн 18:10:39
Сообщения: 149
Откуда: USA NY, Kyiv Ukraine
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
dddnew писал(а):
Шнур где брали? Или стратегический запас?


Америка.... зараз така далека...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 75 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 35


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.