Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 251 ]  На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 янв, 2022 Ср 11:34:53 

Зарегистрирован: 23 фев, 2020 Вс 13:52:45
Сообщения: 307
Откуда: Severodonetsk/UKRAINE
Благодарил (а): 57 раз.
Поблагодарили: 85 раз.
Bobsan, таблица на сайте Шимано по 21 XR обновлена. Гайка катушкодержателя у моделей S76UL-T и S76UL-S снизу(в таблице это названо UPLOCK). На фото - также видно, что гайка снизу. Мутят-крутят, японцы. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 16 янв, 2022 Вс 23:09:29 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
Shimano 20 Soare XTune S73ULS 2.21m 0.5-8g
Клята зима. Тричі був із вудлищем на рибалці, та через непогоду і не найкращий кльов не можу остаточно сформувати свої враження.
За пару останніх років мав змогу половити різними мікрушними палками, переважно середньо-дорогого сегменту, та порівнюватиму зі своїм основним — tict ice cube ic-74fs-sis.
Якщо не враховувати попередню модель Xtune, якою ловив влітку виключно в товщі, достатнього досвіду використання вудлищ із м'якими вклейками я не маю. Намагався, та після хардсоліду вони мені не сподобалися від слова зовсім. З ХТюном 16-го року не потрібно було постійно контролювати дно, то ж я був дещо не готовий до того, що мені доведеться вчитися якось відслідковувати падіння приманки на головах 1.5-2 г, через те, що м'яка вклейка не відбиває в руку. А я до цього звик. Женя писав, що в ідеальних умовах працює від 2-х грамів, я б сказав, що від 2.5 щось інколи тактильно фіксую, та в безвітряних умовах ще не рибалив) Востаннє швидкість вітру була до 9 (дев'яти) м/с) Не завжди відчуваю покльовки, навіть чималеньких окунів, та поки цим не переймаюся — зима та й повно трави в місцях ловлі. Щодо загальної чутливості, Тікт здається виразнішим, дзвінкішим. До цього я був також не готовий. Потрібно порівняти лоб в лоб, за можливості, тоді зможу сказати впевненіше
Тепер про те, що сподобалося: кидає XTune чудово. От прямо приємно вразило. Використовую шпулі з 2-ма шнурами — momoi oshikage #0.1 та ygk real dtex #0.3 Із першим 1 г летить хєр зна куди, взагалі без напрягу. Пишуть, що вудлище впевнено кидає від 0.75 г Не перевіряв, та охоче вірю. 0.3 я б назвав макимальним рекомендованим діаметром. З товщим гадаю вже помітно страждатиме дистанція. Найважче, що кидав — 5 г + ізік 3". Не валиться, доволі впевнено жбурляє, та вішати 7-8 г + якогось невеликого хробака мені поки лячно. Був дещо розчарований, що катушкотримач на солідних Хтюнах 20-го року встановлено гайкою вперед, та з'ясувалося, що моя рука, при такому розташуванні, з металом майже не контактує і, відповідно, менше мерзне. При проводці в товщі, як на мене, поводиться ідеально. Покидав ужгородський (пізньої осені і на початку зими в нас окунь зранку добре реагує на уокери і не хотілося б возити кілька палок) — жодних проблем, хоча напарник підказав, що і в попереднього солідного хтюна з цим не було жодних проблем, навіть за м'якішої вклейки. На виважуванні вудлище дуже нервове. Це якесь сексуальне родео) З жодним іншим я таких відчуттів не мав. Щось на кшталт https://www.youtube.com/watch?v=JEq10L7u3SM
Перед придбанням подивився 4 спінінги в різних магазинах. В усіх вершинка була вклеєна криво, в тій чи іншій мірі. Моєму товаришу пощастило — замовляв у знайомого через інет-магазин і йому прийшов рівний. То ж прямі солідні Хтюни таки існують) Власне, після 842-го, це взагалі ні про що. Та і при проводці, навіть якщо дивитися на вершинку, я тієї кривизни не помічаю. Вже забув
Чохол — то окрема тема. Це якесь особливе збочення. Потрібно бути психічно хворим, щоб спроектувати односекційним чохол із 4-х різних матеріалів, включно з сіткою. Можливо я не правий і вудлище закріплене двома стяжками краще захищене від поломки. Можливо. Та я виклянчив у друга тонкий двосекційний чохол, яким він не користується. Так мені зручніше.
Попередньо, вау-вражень, так само і розчарування, немає. Ловити приємно, до особливостей потроху звикаю. Точно не хотів би це вудлище у якості єдиного чи основного , але я про це знав ще до придбання.
Далі буде...


Вложения:
99E977F7-C2CC-497F-B36A-73100D033058_1_105_c.jpeg
99E977F7-C2CC-497F-B36A-73100D033058_1_105_c.jpeg [ 391.13 КБ | Просмотров: 2309 ]
IMG_7983.jpeg
IMG_7983.jpeg [ 167.68 КБ | Просмотров: 2309 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 16 янв, 2022 Вс 23:41:30 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
@ndrey k, спасибо за обзор.
Интересно вершинка от скольки граммов начинает отыгрывать,


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2022 Пн 0:56:00 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 фев, 2021 Пт 18:57:46
Сообщения: 1116
Благодарил (а): 117 раз.
Поблагодарили: 500 раз.
@ndrey k
Вот прямо мои впечатления от моего бывшего xtune. У меня был тубуляр но ощущение 1в1 как у вас!
К мягкости его верхнего колена привыкаеш! Зато что мне нравилось в нем это то что можно плавно подавать приманку не заморачиваясь с проводкой, вершина все сглаживает! По поводу чуйку в руку в отличии от тикта эта палочка требует больщего угла между леской и палкой! Чуть выше вершинку и вы увидите разницу! Тикту это не нужно а здесь это необходимость! И придет ощущение контакта приманки со дном)


Вы сравниваете его с tict ice cube ic-74fs-sis это в спорте один из самых востребованых спиннингов у многих моих знакомых она есть в арсенале и как раз они его брали ради чуйки даже на достаточно толстом шнуре. 2г+0.4 офигенно контролируется!
Но они блин хрупкие шо капец - потому лично я себе его в жизни не возьму. На последних двух пайках ломали их))) палка популярная но у моего знакомого сломали вершинку тупо в стойке! Он не видел даже как так как был в туре но никакого треска не было)

Привыкнув к ее особеностям вы будете кайфовать!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2022 Пн 1:34:55 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
Андрей13 писал(а):
@ndrey k, спасибо за обзор.
Интересно вершинка от скольки граммов начинает отыгрывать,

Не впевнений щодо 1 г, через те, що ловив у доволі вітряну погоду і швидше орієнтувався по шнурку. Здається ) До кінця тижня, якщо прогноз не зміниться), скажу точніше


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2022 Пн 1:58:14 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
mproper писал(а):

Вы сравниваете его с tict ice cube ic-74fs-sis это в спорте один из самых востребованых спиннингов у многих моих знакомых она есть в арсенале и как раз они его брали ради чуйки даже на достаточно толстом шнуре. 2г+0.4 офигенно контролируется!
Но они блин хрупкие шо капец - потому лично я себе его в жизни не возьму. На последних двух пайках ломали их))) палка популярная но у моего знакомого сломали вершинку тупо в стойке! Он не видел даже как так как был в туре но никакого треска не было)

Вдячний за попередження! Намагаюся обережно ставитися, та частенько доводилося лазити по чагарникам. Бувало чіпляв вершинкою за гілку і палка випадала з рук. Траплялося, що прилітало гілкою. Необачно фехтували з напарником пару разів. На щастя, тьху-тьху-тьху, миналося. Інколи вимушено кидав 6 г + 2”, не вкладуючись, звісно. Тепер буду уважнішим :)


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2022 Пн 12:43:17 

Зарегистрирован: 23 фев, 2020 Вс 13:52:45
Сообщения: 307
Откуда: Severodonetsk/UKRAINE
Благодарил (а): 57 раз.
Поблагодарили: 85 раз.
@ndrey k, а можно побачити фото того чохла?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 17 янв, 2022 Пн 17:58:26 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
Tomsat писал(а):
@ndrey k, а можно побачити фото того чохла?

Ось тут є декілька фото
viewtopic.php?f=51&t=119090

На відео зрозуміліше


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 20 янв, 2022 Чт 18:08:09 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
Андрей13 писал(а):
@ndrey k, спасибо за обзор.
Интересно вершинка от скольки граммов начинает отыгрывать,

Впевнено відіграє від 1.5 г, інколи можна побачити при 1.2 г, на грамі ніц не видно - лише по шнуру


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 20 янв, 2022 Чт 18:33:09 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр, 2007 Пн 13:17:46
Сообщения: 2725
Откуда: Харьков (Салтовка)
Благодарил (а): 285 раз.
Поблагодарили: 893 раз.
@ndrey k писал(а):
Андрей13 писал(а):
@ndrey k, спасибо за обзор.
Интересно вершинка от скольки граммов начинает отыгрывать,

Впевнено відіграє від 1.5 г, інколи можна побачити при 1.2 г, на грамі ніц не видно - лише по шнуру

Спасибо.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 фев, 2022 Сб 9:45:01 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
На днях витягнув друга-нахлистовика, який обачливо лишив комплект мікрушних снастей, половити окуня
клев был такой шо рыба сама запрыгивала в сапоги (с)
Було цікаво через кілька років половити старенькою shimano soare ocea s706uls до 5 г і порівняти тодішні враження з сьогоднішніми, ну і з Хтюном, звісно. Вклейка на Соарі товща і відчутно жорсткіша, але не така жорстка, як на tict ic-74pt-sis. Всі останні рибалки бігав з шиманкою, а це покидав айс кубом - вершинка взагалі не гнеться )) Соарка - чудове вудлище, та на сьогоднішній день виглядає анахронічно. В‘язка, перевантажена кільцями (на той момент легших і не було), з дуже коротким руків‘ям. Кидає гарно, не по-чемпіонськи, але ок. Якщо призвичаїтись, гадаю може і краще. По чуйці на проводці, в порівнянні із Хтюном, жорсткіша вклейка Ошеа краще відбиває в руку, але не так відчутно, як мені колись вбачалося. А от щодо чутливості на покльовці, то Хтюн нервово палить у кутку - Ошеа наче із вбудованим резонатором. Але й перша покльовка на Тікт трохи не перелякала) З Хтюном завжди потрібно бути уважним. Порівнявши останній з Тіктом напряму, впевнився, що з хардсолідом мені не доступні ті зимові проводки, які комфортно робити Шиманкою. Також зрозумів, що відчуттів на покльовці, заради яких, власне, і їжджу на рибалку, мені бракує
То ж, все ще в пошуках ідеалу…

Коментар до фото:
— Ты себе садок когда-нибудь заведешь или тебе подарить?
— А на рыбалке сапог надежнее.


Вложения:
BA8B9ECD-A948-4962-A448-DEF37A3FB4DE.jpeg
BA8B9ECD-A948-4962-A448-DEF37A3FB4DE.jpeg [ 152.58 КБ | Просмотров: 1817 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 фев, 2022 Сб 11:02:17 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
@ndrey k Хорошо написал,но сравнивать серебристую Океа 706 с упомянутыми палочками,не очень корректно,вы не ловили черными 707 Океа?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 фев, 2022 Сб 11:04:46 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
NIKkoz писал(а):
@ndrey k … вы не ловили черными 707 Океа?

Не доводилося, не знав, що інші Ошеа існують )


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 фев, 2022 Сб 12:20:36 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
@ndrey k писал(а):
NIKkoz писал(а):
@ndrey k … вы не ловили черными 707 Океа?

Не доводилося, не знав, що інші Ошеа існують )
Серебристые с оранжевым Соаре Океа,это самая первая генерация Окей,они как бы "сыроватые" вышли,и Шимано через годик,выпускает три добавленные версии Соаре Океа с маркировками 707 и 803, так называемые "черные Океа".Именно эти версии и стали прародителями первых Хтюн 12 года.Там в таблицах всё видно,все черные версии,имеют абсолютно другие улучшенные бланки,они явно быстрее,звонче,комлистее и значительно легче серебристых серий Океа.К примеру черная 707 солид,до сих пор является эталоном правильного МДЖ удилища.К огромному сожалению,само Шимано больше ни где не ставило,те прекрасные стекловолоконные вечные вклейки,как у тех Океа.


Вложения:
IMG_5073.JPG
IMG_5073.JPG [ 208.43 КБ | Просмотров: 1772 ]
Ocea .jpg
Ocea .jpg [ 68.37 КБ | Просмотров: 1772 ]
2e3.jpg
2e3.jpg [ 179.14 КБ | Просмотров: 1772 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Shimano Soare XTUNE
СообщениеДобавлено: 12 фев, 2022 Сб 13:23:10 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 окт, 2018 Чт 22:11:44
Сообщения: 68
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 31 раз.
NIKkoz писал(а):
Серебристые с оранжевым Соаре Океа,это самая первая генерация Окей,они как бы "сыроватые" вышли,и Шимано через годик,выпускает три добавленные версии Соаре Океа с маркировками 707 и 803, так называемые "черные Океа".Именно эти версии и стали прародителями первых Хтюн 12 года.Там в таблицах всё видно,все черные версии,имеют абсолютно другие улучшенные бланки,они явно быстрее,звонче,комлистее и значительно легче серебристых серий Океа.К примеру черная 707 солид,до сих пор является эталоном правильного МДЖ удилища.К огромному сожалению,само Шимано больше ни где не ставило,те прекрасные стекловолоконные вечные вклейки,как у тех Океа.

Дякую за інформацію! Шкода, що не вдалося половити. Випадав років на 10 зі спінінга. Зараз їх, мабуть, вже не лишилося на руках. Хоча може й пощастить, то ж дивитимуся, чим ловлять знайомі. Цікаво було б


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 251 ]  На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Dimass, Google Adsense [Bot], Кинолог и гости: 54


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.