Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2075 ]  На страницу Пред.  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 139  След.

Каким спиннингами Азура вы ловили?
Azura Falcona 702ML 2.13м 3-16г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Falcona 702M 2.13м 4-26г 0%  0%  [ 0 ]
Azura Falcona 802M 2.44м 4-24г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Falcona 802MH 2.44м 8-32г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Falcona 902H 2.74м 10-42г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Riona 762L 2.28м 2-12г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Riona 712ML 2.39м 3-16г 2%  2%  [ 5 ]
Azura Riona 862M 2.59м 4-22г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Sawada 79M 2.37м 1.5-15г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Sawada 84ML 2.54м 1-12г 3%  3%  [ 8 ]
Azura Sawada 84M 2.54м 3-20г 5%  5%  [ 13 ]
Azura Sawada 74L 2.25м 0.4-4г 6%  6%  [ 16 ]
Azura Sawada 74M 2.25м 1-5г 4%  4%  [ 10 ]
Azura Safina-X 70UL 2.13м 0.5-6г 6%  6%  [ 15 ]
Azura Safina-X 76UL 2.28м 0.8-7г 5%  5%  [ 12 ]
Azura Safina-X 80L 2.44м 1.5-12г 10%  10%  [ 26 ]
Azura Vesta 710L 2.38м 1-14г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Bravea 681M 2.03м 5.3-17.7г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Bravea 701MH 2.13м 10.6-28г 0%  0%  [ 0 ]
Azura Diablo 58XUL 1.73м 0.2-3г 0%  0%  [ 0 ]
Azura Diablo 64SUL 1.95м 0.4-5г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Diablo 66UL 1.98м 0.8-7г 1%  1%  [ 3 ]
Azura Grappa 602SUL 1.83м 0.6-4г 0%  0%  [ 0 ]
Azura Grappa 662UL 1.98м 0.8-6г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Kenshin New 2.13м 1-5г 2%  2%  [ 5 ]
Azura Kenshin New 2.28м 1-7г 5%  5%  [ 13 ]
Azura Kenshin New 2.44м 2-12г 7%  7%  [ 17 ]
Azura Epica 2.13м 1-3г 0%  0%  [ 1 ]
Azura Epica 2.22м 10г 0%  0%  [ 0 ]
Azura Olivia 562Sul 1.67м 3г 4%  4%  [ 10 ]
Azura Olivia 602Sul 1.82м 3.5г 4%  4%  [ 10 ]
Azura Olivia 632Ul 1.9м 4г 1%  1%  [ 2 ]
Azura Fortran Neo 83ML 2.51м 5-26г 4%  4%  [ 10 ]
Azura X-Game X76UL 2.29м 0.8-7г Sensitive Faze TZ 4%  4%  [ 9 ]
Azura X-Game X79L 2.36м 1-10г Sharp Shooter TZ 2%  2%  [ 4 ]
Azura X-Game X83L 2.51м 2-14г Angel Shooter TZ 4%  4%  [ 9 ]
Azura X-Game X86ML 2.59м 3-18г Distance Arrow TZ 6%  6%  [ 14 ]
Azura Fortran Neo 76ML 2.29м 4-24г 2%  2%  [ 6 ]
Azura Sawada Light Rod 610SULS 1%  1%  [ 3 ]
Azura Sawada Light Rod 610ULS 0%  0%  [ 0 ]
Azura Sawada Light Rod 76ULS 1%  1%  [ 2 ]
Azura Sawada Light Rod 76LS 1%  1%  [ 2 ]
Azura Sawada Light Rod 83LS 0%  0%  [ 0 ]
Azura Sawada XP 76ML 0%  0%  [ 1 ]
Azura Sawada XP 76M 0%  0%  [ 0 ]
Azura Sawada XP 86ML 0%  0%  [ 0 ]
Azura Sawada XP 94ML 0%  0%  [ 1 ]
Всего голосов : 248
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 8:54:06 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
Тут треба собі чітко уявіть:можно як кажуть"лампічіть"і далі зі всіма тремя палочками, постійно у собі уявляти,де щось не зовсім з ними гаразд,а якщо е можливість зразу взяти хорошу палочку і не ломати собі голову,то чому би ні?

До речі всі моі знайомі,проходять одні і тієї дорожкі,наступаючі постійно на "грабля".Всі вони свого часу понакупували ціх самих паличек,а потім постійно жалкували,що не взяли одразу одну хорошу.Це ще,деяким пощастило,що смогли пристроїть/збагрить за пів цени,свої прежні палички і потім значно доклавші, брати нову за акційні Флагмановські скідкі.Особливо,це іх освітлювало коли стоячи поруч і ловивші в одному місці,вони трохи не докидували куди треба,трохи не відчували,що на дні,трохи не могли ловити на потрібний вес для ціею місцевості і от всі ці трохи,постійно виливались у дуже сумні рибацькі результати.
П.С.це не стосуется водоемів комерційного типу ілі,дикіх місц де осталось ще багато риби,там можно ловити і тім же умовним Крокодилом с Коброю і 40 гр радянською коливалкою.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 10:34:45 

Зарегистрирован: 25 ноя, 2020 Ср 22:31:12
Сообщения: 7
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
NIKkoz писал(а):
Тут треба собі чітко уявіть:можно як кажуть"лампічіть"і далі зі всіма тремя палочками, постійно у собі уявляти,де щось не зовсім з ними гаразд,а якщо е можливість зразу взяти хорошу палочку і не ломати собі голову,то чому би ні?

До речі всі моі знайомі,проходять одні і тієї дорожкі,наступаючі постійно на "грабля".Всі вони свого часу понакупували ціх самих паличек,а потім постійно жалкували,що не взяли одразу одну хорошу.Це ще,деяким пощастило,що смогли пристроїть/збагрить за пів цени,свої прежні палички і потім значно доклавші, брати нову за акційні Флагмановські скідкі.Особливо,це іх освітлювало коли стоячи поруч і ловивші в одному місці,вони трохи не докидували куди треба,трохи не відчували,що на дні,трохи не могли ловити на потрібний вес для ціею місцевості і от всі ці трохи,постійно виливались у дуже сумні рибацькі результати.
П.С.це не стосуется водоемів комерційного типу ілі,дикіх місц де осталось ще багато риби,там можно ловити і тім же умовним Крокодилом с Коброю і 40 гр радянською коливалкою.

Як на мене, то це все стадії становлення рибалки. Купивши відразу топ інструмент, не зрозумієш всі його переваги над іншими простішими варіантами і коли, можливо, і він набридне, будеш шукати вже щось інше. Я для різноманіття інколи на невелику річку беру для мікроджигу Olivia, яка має "повільний стрій". Зрозуміло, що цей прутик, призначений не для такої ловлі. Але він дає зовсім інші емоції при риболовлі на окуня та щукою на дистанції до 15 м. Так, чуйка в нього не така, але вона є. Характер виважування теж інший. Дякую за поради, тепер X-Game 79L 2.36 м 1-10 г Sharp Shooter TZ буде для мене наступним кроком.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 13:18:35 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 дек, 2009 Вт 20:37:55
Сообщения: 1261
Откуда: Киев
Благодарил (а): 172 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
andrej7 писал(а):
NIKkoz писал(а):
Тут треба собі чітко уявіть:можно як кажуть"лампічіть"і далі зі всіма тремя палочками, постійно у собі уявляти,де щось не зовсім з ними гаразд,а якщо е можливість зразу взяти хорошу палочку і не ломати собі голову,то чому би ні?

До речі всі моі знайомі,проходять одні і тієї дорожкі,наступаючі постійно на "грабля".Всі вони свого часу понакупували ціх самих паличек,а потім постійно жалкували,що не взяли одразу одну хорошу.Це ще,деяким пощастило,що смогли пристроїть/збагрить за пів цени,свої прежні палички і потім значно доклавші, брати нову за акційні Флагмановські скідкі.Особливо,це іх освітлювало коли стоячи поруч і ловивші в одному місці,вони трохи не докидували куди треба,трохи не відчували,що на дні,трохи не могли ловити на потрібний вес для ціею місцевості і от всі ці трохи,постійно виливались у дуже сумні рибацькі результати.
П.С.це не стосуется водоемів комерційного типу ілі,дикіх місц де осталось ще багато риби,там можно ловити і тім же умовним Крокодилом с Коброю і 40 гр радянською коливалкою.

Як на мене, то це все стадії становлення рибалки. Купивши відразу топ інструмент, не зрозумієш всі його переваги над іншими простішими варіантами і коли, можливо, і він набридне, будеш шукати вже щось інше. Я для різноманіття інколи на невелику річку беру для мікроджигу Olivia, яка має "повільний стрій". Зрозуміло, що цей прутик, призначений не для такої ловлі. Але він дає зовсім інші емоції при риболовлі на окуня та щукою на дистанції до 15 м. Так, чуйка в нього не така, але вона є. Характер виважування теж інший. Дякую за поради, тепер X-Game 79L 2.36 м 1-10 г Sharp Shooter TZ буде для мене наступним кроком.

Не згоден з NIKkoz. Якщо ловити в конкретних умовах одним типом приманок, так, можна вибрати самий самий! Ви явно джиг описували. А якщо умови і приманки різні? Потрібно як ви кажете "лампічіть" навіть не трьома палочками! Доречі, купуючи Саваду 77L знав ньюанс про закид, Zerger десь згадував про це, але все рівно це була спонтанна покупка, їхав дивитися Зеди та Вести але ця, як кажуть легла в руку! Ловлю переважно по запливних озерах нижче Києва та Дніпрі, іноді вибираюсь на Десну, жодна з трьох (Сафіна, Савада, Кеншин) з однаковим тестом не залишаться без роботи)))) Перекриє їх всіх один Х-гейм? Можливо, але буде він лідером в кожній дисципліні та подарує стільки вражень як три різні моделі - великі сумніви.
По поводу пресловутої чуйки, щоб вона працювала потрібно безлічь умов, нема одної - все, ловиш або по кінчику (якщо він інформативний) або зовсім по шнуру. Джигував судака на спір навіть китайським телескопом та котушкою рівня кобри, задоволення сумнівне, але зловив :lol: Роздивляючись Саваду 77L можу сказати що в неї набагато товший карбон ніж у Кеншіна та Сафіни, так це плюс в копілку надійності але Сафіна мені здається більш інноваційною за рахунок цікавого бланку в оплітці і чуйка в неї доречі на дуже високому рівні. Я більше згоден з andrej7 рибалка це перш за все емоції від процессу, а спіннінг це інструмент який дарить емоції, більше інструментів - більше емоцій (рибозаготівельники йдуть лісом :mrgreen: )


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 13:35:10 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
dddnew. Ну так зовсім единим Х-Геймом,чи навіть Тіктом,чи Графіт лідером,і не перекриїшь весь діапазон рибалок.К приміру на чисто щучьї рибалки,і тем паче для човна,я на приклад беру свою стару "Леську 76 MLF2,де і кільца правильні та все
інше чудово,але к привіду мати три однакові по тесту палочки Лайти,із однієї категорії,і всі три таскати з собою на рибалку для різномаття вражень,це для мене занадто.Ну тут як кажуть,господарь-пан.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 13:50:40 

Зарегистрирован: 30 май, 2015 Сб 20:32:21
Сообщения: 350
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 89 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
Легла в руку это точно. Помню дайва Сильвер крик как трусы на пять размеров меньше. У импульса тоже немного некомфортно. У савад тож своеобразная как и у шимано соаре ,хотя их не держал в руке . Хотя дизайн Соарки очень нравиться . Если в руку не легла , то неважно как она далеко бросает))))


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 14:49:16 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 дек, 2009 Вт 20:37:55
Сообщения: 1261
Откуда: Киев
Благодарил (а): 172 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
NIKkoz писал(а):
Лайти,із однієї категорії,і всі три таскати з собою на рибалку для різномаття вражень,це для мене занадто.Ну тут як кажуть,господарь-пан.

А навіщо всі три таскати з собою на рибалку? Мабуть, пан, не вірно мене зрозумів :lol:. Знаючи в які умови їду, ту й беру.

koc9999 писал(а):
Легла в руку это точно. Помню дайва Сильвер крик как трусы на пять размеров меньше. У импульса тоже немного некомфортно. У савад тож своеобразная как и у шимано соаре ,хотя их не держал в руке . Хотя дизайн Соарки очень нравиться . Если в руку не легла , то неважно как она далеко бросает))))
"Легла в руку" мається на увазі не тільки ручка, а й враження від всього спінінгу взагалі - вага стрій баланс. А по ручках Савада як на мене ручка на відмінно, А вот у Сафіни як у Імпульса спецефічна, але на лайті можна миритися, Скелетнік на Кеншині зайшов навіть на медіум лайті, аналогічно і на Дайве Сильвер крик 5-20 першої генерації, але на спінінгах з більш важким тестом це дійсно труси на пять розмірів менші!


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 18:53:49 

Зарегистрирован: 26 июн, 2016 Вс 9:24:03
Сообщения: 951
Откуда: Львiвська обл.
Благодарил (а): 495 раз.
Поблагодарили: 529 раз.
Останні роки все більше доходжу до висновку,що критерій "лягла в руку" як правило,хибний. Лише після того,як зроблю кілька проводок різними приманками(за вагою і типом),виведу перших рибок(малих,середніх і,якщо пощастить,великих)з'являється якесь розуміння,що куди до чого лягло/не лягло))
А "на потрях" в магазині лягла/не лягла в руку кричать лише таракани в голові.Деколи вгадують,деколи помиляються.Але останнє,особисто в мене,частіше!)
Не раз було,що забирав з пошти,і після розпаковки "на потрях" спінінг здавався так собі,але потім в роботі показував себе відмінно...,а було і навпаки - після розпаковки ефект вау,а на реальній рибалці так собі...


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 19:04:24 

Зарегистрирован: 25 ноя, 2020 Ср 22:31:12
Сообщения: 7
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
dddnew писал(а):
andrej7 писал(а):
NIKkoz писал(а):
Тут треба собі чітко уявіть:можно як кажуть"лампічіть"і далі зі всіма тремя палочками, постійно у собі уявляти,де щось не зовсім з ними гаразд,а якщо е можливість зразу взяти хорошу палочку і не ломати собі голову,то чому би ні?

До речі всі моі знайомі,проходять одні і тієї дорожкі,наступаючі постійно на "грабля".Всі вони свого часу понакупували ціх самих паличек,а потім постійно жалкували,що не взяли одразу одну хорошу.Це ще,деяким пощастило,що смогли пристроїть/збагрить за пів цени,свої прежні палички і потім значно доклавші, брати нову за акційні Флагмановські скідкі.Особливо,це іх освітлювало коли стоячи поруч і ловивші в одному місці,вони трохи не докидували куди треба,трохи не відчували,що на дні,трохи не могли ловити на потрібний вес для ціею місцевості і от всі ці трохи,постійно виливались у дуже сумні рибацькі результати.
П.С.це не стосуется водоемів комерційного типу ілі,дикіх місц де осталось ще багато риби,там можно ловити і тім же умовним Крокодилом с Коброю і 40 гр радянською коливалкою.

Як на мене, то це все стадії становлення рибалки. Купивши відразу топ інструмент, не зрозумієш всі його переваги над іншими простішими варіантами і коли, можливо, і він набридне, будеш шукати вже щось інше. Я для різноманіття інколи на невелику річку беру для мікроджигу Olivia, яка має "повільний стрій". Зрозуміло, що цей прутик, призначений не для такої ловлі. Але він дає зовсім інші емоції при риболовлі на окуня та щукою на дистанції до 15 м. Так, чуйка в нього не така, але вона є. Характер виважування теж інший. Дякую за поради, тепер X-Game 79L 2.36 м 1-10 г Sharp Shooter TZ буде для мене наступним кроком.

Не згоден з NIKkoz. Якщо ловити в конкретних умовах одним типом приманок, так, можна вибрати самий самий! Ви явно джиг описували. А якщо умови і приманки різні? Потрібно як ви кажете "лампічіть" навіть не трьома палочками! Доречі, купуючи Саваду 77L знав ньюанс про закид, Zerger десь згадував про це, але все рівно це була спонтанна покупка, їхав дивитися Зеди та Вести але ця, як кажуть легла в руку! Ловлю переважно по запливних озерах нижче Києва та Дніпрі, іноді вибираюсь на Десну, жодна з трьох (Сафіна, Савада, Кеншин) з однаковим тестом не залишаться без роботи)))) Перекриє їх всіх один Х-гейм? Можливо, але буде він лідером в кожній дисципліні та подарує стільки вражень як три різні моделі - великі сумніви.
По поводу пресловутої чуйки, щоб вона працювала потрібно безлічь умов, нема одної - все, ловиш або по кінчику (якщо він інформативний) або зовсім по шнуру. Джигував судака на спір навіть китайським телескопом та котушкою рівня кобри, задоволення сумнівне, але зловив :lol: Роздивляючись Саваду 77L можу сказати що в неї набагато товший карбон ніж у Кеншіна та Сафіни, так це плюс в копілку надійності але Сафіна мені здається більш інноваційною за рахунок цікавого бланку в оплітці і чуйка в неї доречі на дуже високому рівні. Я більше згоден з andrej7 рибалка це перш за все емоції від процессу, а спіннінг це інструмент який дарить емоції, більше інструментів - більше емоцій (рибозаготівельники йдуть лісом :mrgreen: )

Як я вже писав, основна ціль - це ловля окуня та щуки на кар'єрі. В ньому є чимало великого окуня, який навесні підходить до берегів і без проблем дістається 702-ю Safina класичним та пелагічний джигом, а потім відходить подалі від берегу та тримається на грані звалу в яму та над самою ямою. Тому важливою є дальність закиду. Safina дуже подобається, чуйки мені достатньо, стрій спінінгу мені те що треба, ручка мені найзручніша з усіх моїх п'яти наявних паличок. Але я міркую так, що якщо візьму Safina X 80L, 2 44 м, 1,5 - 12, то не отримаю якогось відчутного покращення. Можливо, зважаючи на довжину та тест закид, якщо брати вагу монтажу 4 г чебурашка + рак 1,5 дюйма, буде трохи кращим, але не набагато. Чуйка, я думаю буде гірше. Що ж стосується Sawada, то, судячи з відгуків, вона доволі жорстка і має не найкращий закид та, напевне, не дуже справиться з проводкою в товщі.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 22:11:55 

Зарегистрирован: 25 ноя, 2020 Ср 22:31:12
Сообщения: 7
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Хоч це і тема про Azura, але що скажете про Dragon ProGUIDE X 2,45 м 1-10 г, CF Perfect Jig 2,45 0,6 -7 г та Azura X Game, але 83L 2,51 м 2-14 г?


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 30 окт, 2022 Вс 23:06:28 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 дек, 2009 Вт 20:37:55
Сообщения: 1261
Откуда: Киев
Благодарил (а): 172 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
Доречі теж цікавить X-game 83L, дивлячись в шапці теми у 79l більш ніж вдвічі менше користувачув ніж у 83 та 76, а 86 взагалі топчик.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 31 окт, 2022 Пн 8:59:53 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
dddnew Усе вірно,просто хто як я мае 86 Х-Гейм, котрий може виконувати всю роботу 83,і плюс свою роботу по верху(18+ гр),то до 15 і не потрібен взагалі.На нижній ланці у лінейки Х-геймів е одна з кращих моделей 76 до 7 гр,котра практично в моему випадку,перекривае чудово МДЖ діапазон(2-3.5 гр), тай до речі 6-7 гр відпрацьовую чудово.Тому в мене залишается ніша Лайта у привічному тесту і довжині 79 до 10 гр,котрій зайде на вісах,що не потягне Океа(+4.5 гр),і самий низ комфорта у 86( 7-10 гр),получаем нужний мені діапазон(4.5-10 гр).Можно питатися перекрити це 76,але 8-10 гр це вже для неї забагато.Для тіх користувачів,котри не мають МДЖ палички і 86 Гейма,всі задачі може виконувати одна 83,тому вона востребована.Це МЛ широкої діїї.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 31 окт, 2022 Пн 11:42:46 

Зарегистрирован: 25 ноя, 2020 Ср 22:31:12
Сообщения: 7
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Цікавить робота Azura X Game 83L 2,51 м 2-14 г по низам та дальність закиду.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 31 окт, 2022 Пн 12:04:08 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 фев, 2009 Чт 23:08:08
Сообщения: 3675
Откуда: Белая Церковь(Киевская обл.)
Благодарил (а): 1577 раз.
Поблагодарили: 1272 раз.
andrej7 писал(а):
Цікавить робота Azura X Game 83L 2,51 м 2-14 г по низам та дальність закиду.
У коллегі(Сево),е обзор на цей 82 Х-Гейм,подивись його,я хоча і тестував цу модель,але він мене цікавив більше як Лайт для дальніх закидів,тому у мене використовувались більші віса,тай шнур був #0.6.До речі я точно можу сказати і впевнений в цьому,що вижимать макс по низах,це потрібно мати 2 шпулі з різними шнурами:0.3 по низах,і 0.6 для остального.З тонкім шнуром можно працювати з 2-3 гр.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 31 окт, 2022 Пн 12:08:40 

Зарегистрирован: 14 апр, 2018 Сб 18:33:34
Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 224 раз.
Поблагодарили: 294 раз.
3 грамма бросал им более менее внятно. 4 грамма вообще хорошо. верх показался 12+3 дюйма. Но подрыв уже смазанный но рыба клевала. По забросу все прилично было на 0.4ом шнуре и 0.5


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Спиннинговые удилища AZURA
СообщениеДобавлено: 31 окт, 2022 Пн 15:00:49 
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 дек, 2009 Вт 20:37:55
Сообщения: 1261
Откуда: Киев
Благодарил (а): 172 раз.
Поблагодарили: 77 раз.
NIKkoz писал(а):
andrej7 писал(а):
Цікавить робота Azura X Game 83L 2,51 м 2-14 г по низам та дальність закиду.
У коллегі(Сево),е обзор на цей 82 Х-Гейм,подивись його,я хоча і тестував цу модель,але він мене цікавив більше як Лайт для дальніх закидів,тому у мене використовувались більші віса,тай шнур був #0.6.До речі я точно можу сказати і впевнений в цьому,що вижимать макс по низах,це потрібно мати 2 шпулі з різними шнурами:0.3 по низах,і 0.6 для остального.З тонкім шнуром можно працювати з 2-3 гр.

Вже нудить від комерційних обзорів, сам колись грішив таким, але тепер добре бачу що можна сприймати а що ні :wink: Краще скажіть чи нормально тримати в руці катушкотримач хгейма? Цікаві досліди за 1-2 тисячи грн то таке, але за 10 тисяч - то зовсім інший рівень, а то чомусь Графітлідер Сільверадо виглядає як нормальний спінінг, а x-game - як ультралайтовий карповик))) Звісно якщо його ставити у родпод катушкотримач не має значення, але якщо півдня тримати в долоні???


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2075 ]  На страницу Пред.  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 139  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 38


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Харьковский спиннинг © 2004-2024.