Харьковский спиннинг

Форум о рыбалке

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 сен, 2018 Вт 10:31:16 

Зарегистрирован: 18 сен, 2018 Вт 10:26:31
Сообщения: 5
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Рибальські ігри ФЛАГМАН 2018 - Схід 6-7.10.2018
Положення про проведення змагань Рибальські Ігри Flagman 2018.
Головний організатор компанія Flagman

ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Захід проходить протягом двох днів.
Перший день розважально - презентаційний.
Другий день змагання за 3-ма напрямками рибної ловлі:
- Фідерна ловля;
- Поплавкова ловля;
- Спінінгова ловля.

Учасники змагаються тільки в особистому заліку.
Харківська обл.
Фідер-поплавок - Муромське водосховище;
Спінінг - Травянске водосховище.

Регламент заходу

Перший день
14:00 - Прибуття на водойму;
16:00 - Семінар зі спінінгової ловлі + тестування;
16:00 - Семінар з фідерної ловлі + тестування;
16:00 - Семінар з поплавкової ловлі + тестування;
18:00 - Конкурс на точність закидання;
19:30 - Конкурс дальній кидок;
20:00 - Нагородження переможців конкурсів;
20:30 - Фуршет, спілкування вільний час пріпровожденія.

Другий день
6:00 - жеребкування, оголошення правил участі та вхід у сектори;
7:00 - початок змаганнь;
14:00 - фініш (зважування, підведення підсумків);
15-00 - нагородження переможців.

Правила та обмеження:
До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років. Учасники зобов'язані:
• виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичні норми поведінки в суспільстві;
• беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
• при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
• дотримуватися Правил проведення змагань.

До участі в змаганнях допускаються учасники, які підтвердили свою участь в змаганнях не пізніше, ніж за 3 доби до початку турніру. Допускаються не зареєструвалися попередньо учасники, але тільки при наявності вільних секторів.

Витрати:
Вартість участі в заході Рибальські ігри 2018 – 200грн.
Харчування учасників в суботу і сніданок у неділю, чай, кава та подарунок від компанії Flagman.
Учасники, які проживають в наметовому містечку - забезпечують наметами і необхідними обладнанням самостійно.
Учасники, які проживають на туристичній базі (готелі) бронюють і оплачують номера самостійно.

РЕЄСТРАЦІЯ і УЧАСТЬ:
До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі віком від 16 років при наявності іменної картки знижок клієнта мережі магазинів Флагман незалежно від місця проживання. Обов'язковою умовою для реєстрації є збіг номера картки та ПІБ на кого вона зареєстрована з ПІБ кандидата на участь.
В одному етапі максимальну кількість учасників регулюється організаторами в регіоні.

Заявка на участь подається в магазинах Флагман на касі:
- ПІБ дата народження
- контактний телефонe-mail
- вид лову
- Регіон в якому бере участь учасник
- обовязково !!! номер особистої картки мережі магазинів ФЛАГМАН.
РЕЄСТРАЦІЯ УЛОВУ УЧАСНИКІВ

У залік йде вся спіймана риба. За спійману рибу нараховуються бали з розрахунку 1 грам - 1 бал. У залік йде вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки розташовані в районі голови) до вимірювання приймається вся спіймана риба не залежно від довжини. після зважування риба відпускається назад у водойму. До зважування риба повинна знаходиться в просторому садку (для фідерістов і поплавочников) або в просторій ємності (для спінінгістів).
Спінінгові відбіркові змагання проходять в 2 етапи з проміжним фінішем і пережебкуванням місць для старту в другому турі.
Переможець визначається за сумою місць, зайнятих в двох етапах. Фідерні і попловоні змагання проводяться в 1 етап. Перемагає спортсмен, який набрав найбільшу кількість балів. Сектор лову спортсмена близбко 10 метрів шириною. (Може змінюватися в залежності від умов лову)
За результатами відбіркових змагань визначаються переможці 1,2,3 місце які нагороджуються цінними призами. всі учасники змагань отримують пам'ятні призи.


РЕГЛАМЕНТ І ПРАВИЛА ПО ВИДІВ ЛОВУ:Спінінг

Регламент.
6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
7:00 - старт 1 туру.
10:00 - фініш 1 туру
10:00 - 10:30 перерва
10:30 - старт 2 туру
13:30 - фініш 2 туру
13:30 - 14:30 підрахунки результатів, визначення переможців та призерів
15.00 - Нагородження переможців

Правила та обмеження

До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодше 16 років.

Учасники зобов'язані:
• виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і даного положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
• беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
• при погіршенні здоров'я терміново поставити до відома суддю.
• дотримуватися Правил проведення змагань.
Змагання проводяться в 2 тури по 3:00.

До заліку приймається вся спіймана риба незалежно від виду за умови, що риба не була забагрена (гачки порушені біля голови), приймається вся спіймана риба незалежно від довжини, після виміру ваги риба відпускається назад у водойму.
За грам виловленої риби нараховується 1 бал. Переможець вважається за сумою місць в двох турах. Місце в турі визначається за сумою балів.
Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих в кожному турі. Учасник з найменшої суми місць посідає перше місце. Наприклад, учасник із загальною сумою місць «3 + 3 = 6» займає більш низьке місце, ніж учасник з загальною сумою місць «2 + 1 = 3».
Учасник, не спіймав рибу в турі, займає місце, що дорівнює загальному числу учасників + 1. Наприклад: кількість учасників 75, учасник, не спіймав рибу в турі, займає 76 місце. Підрахунок результатів в турі - чиста довжина риби, яку зловив учасник.
Кожен учасник змагань в кожному турі і старті міняє зони та сектора лову згідно жеребкування. Вільним є сектор, в якому немає іншого зареєстрованого учасника. У разі наявності в секторі рибальського спорядження і відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід зі свого сектора у вільний сектор (або перехід через чужий сектор) - учасник повинен обійти сектор за відміткою номера сектора.
Обов'язкове використання засобів для зберігання риби - Садок, Ємність не менше 5 літрів.
Забороняється: - Металеві садки, Кукани та інші травмуючі рибу пристосування для зберігання.
До виміру приймаються всі види риби. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після вимірювання вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, який зловив рибу. До виміру приймається тільки жива риба. Риба, спіймана в момент фінішного пострілу, вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, в підсак або на березі.
Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для лову на м'які приманки дозволяється застосовувати гачки з вантажем, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без відвантаження.
Дозволяється розташовувати вантаж на волосіні, або на окремому повідку. Принади можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними або потрійними гачками. Заборонено переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед переходом, або переміщенням учасник при наявності спійманої риби повинен сповістити суддю для проведення вимірювання. Під час лову учасникам заборонено наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками, приймати і передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До заліку приймається риба, спіймана учасником особисто. При необхідності допомоги учасник повідомляє суддю. Заборонено вживання алкогольних напоїв і перебування в зоні лову в нетверезому стані.
Учасники, які порушують правила змагань, отримують попередження. При наявності грубих порушень - дискваліфікація і анулювання результату учасника.

Головний суддя заходи: _________________________________________Фідер:

Регламент:
6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
9-00 - старт
14:00 - фініш
15:00 - нагородження переможців


Зона лову учасника - 10м
Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним повідцем з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.
Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов'язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду знаходиться поза годівниці. Гачок - тільки одинарний, будь-якої форми і розміру, допускається використання гачків з пружинкою.
Обмеження по прикорму та наживки - відсутні.
Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.
У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
До заліку приймається риба, дозволена до вилову, спіймана і заведена в підсак до сигналу «Фініш». Умисне багріння риби заборонено.
Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50 см в діаметрі і 2 м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені у воду. Використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред'являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
Кукани заборонені до використання.
Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів. Вихід з сектора спортсмена здійснюється тільки з дозволу суді, в момент виходу снасть повинна знаходитися на суші.
Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді. Забороняється куріння в секторах і знаходження в нетверезому стані.
Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.
Головний суддя Фідер: ________________________


Поплавок

Регламент.

6:00 - жеребкування, оголошення правил участі, пересування до секторів
7:00 - вхід до секторів підготовка місць лову
9-00 старт
13.00 - фініш
15:00 - нагородження переможців


Зона лову учасника -10м
Підрахунок результатів - чиста вага риби. 1гр - 1 бал.
Довжина садка не менше 2.5м
Ловля риби відбувається любим поплавчаним оснащенням (штекер, болонська,
махові вудка, матчева вудка)
При виведенні риби, в воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізання води.

До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в саду. Судді зважують рибу в кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, піймавши рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водойму. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зважування карається дискваліфікацією. Виходити з сетора лову можна тільки після зважування улову.

Кількість прикормки і наживки - необмежено

Забороняються приманки і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена).
Дозволяється використання атрактантів, ароматизаторів, барвників.
У разі заплутування снастей при виведенні риби або занедбаності зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, спіймана в таких обставинах до заліку, не приймається.
Учасникам змагань дається 2:00 години на підготовку снастей і приманки / наживки з моменту входу в свій сектор.
Підсачіванія риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
Кукани заборонені до використання.
Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі або будь-яку допомогу від інших учасників, не учасник, суддів.

Знаходитися не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників за межами своїх секторів без дозволу судді
Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен, 2018 Вт 18:20:35 

Зарегистрирован: 18 сен, 2018 Вт 10:26:31
Сообщения: 5
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Спининг:
1.Дядечко Олег
2.Писаренко Андрей
3.Простов Сергей
4.Зинченко Алексей
5.Туз Евгений
6.Сасов С.В.
7.Коваленко С.А.
8.Швыдкий В.А.
9.Хижняков А.С.
10. Пашко Виталий
11. Артёмов Игорь
Фидер:
1.Житомирский Дмитрий
Поплавок:
1.Ясинский Алексей


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен, 2018 Пн 8:25:55 

Зарегистрирован: 18 сен, 2018 Вт 10:26:31
Сообщения: 5
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Вложение:
FB_IMG_1536777467040.jpg
FB_IMG_1536777467040.jpg [ 34.66 КБ | Просмотров: 812 ]


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен, 2018 Пн 8:27:38 

Зарегистрирован: 18 сен, 2018 Вт 10:26:31
Сообщения: 5
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Спининг:
1.Дядечко Олег
2.Писаренко Андрей
3.Простов Сергей
4.Зинченко Алексей
5.Туз Евгений
6.Сасов С.В.
7.Коваленко С.А.
8.Швыдкий В.А.
9.Хижняков А.С.
10. Пашко Виталий
11. Артёмов Игорь
12.Сторчак С.Е
13.Торохтий Я.И.
14.Воропай М.С.
15.Бубский А.Е.
16.Кусенко Д.И.
17.Чумасов В.Ю
18.Сагоян Е.С
Фидер:
1.Житомирский Дмитрий
2.Володин Руслан
Поплавок:
1. Ясинский Алексей


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен, 2018 Пн 9:43:33 

Зарегистрирован: 18 сен, 2018 Вт 10:26:31
Сообщения: 5
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Ильченко М.В. Поплавок


Вернуться к началу
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Логин:   Пароль:   Автовход:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  

Харьковский спиннинг © 2004-2021.