Рыбалка в Харькове на спиннинг СТО Le Garage - постоянный партнёр Харьковского спиннинга Рыбалка на спиннинг

Харьковский спиннинг

Харьковский спиннинг. Фотоотчет о рыбалке 19.11.2006г.

Фотоотчет о рыбалке 19.11.2006г. на Донце под между Мохначем и Гинеевкой

У неділю, 19 листопада відбувся черговий виїзд-розвідка в район Геніївки. О пів на восьму сіли на електричку та, доїхавши за півтори години до ст. "Геніївка", пересіли на автобус до Мохнача. До Мохнача ми таки не доїхали, а вийшли на зупинці "Дачі" і пішли назад до ж/д зупинки. (докладно маршрут викладе Дмитро).

Погода майже ідеальна.Темперетура ~ 0С, хмарно, вітер 3 м/с.

Виїхали вже звичним складом: на фото Олег, Антон, Дмитро.

Власне сама риболовля відбувалася лише в перші 45 хв. Були і виходи, і сходи. За цей час на трьох було впольовано 2 щурят та 1 окуня. Усе на сілікон.

А потім - як відрізало. Надалі нашу спільну думку можна було сформулювати такими тезами: "клёв закончился за 5 мин. до нашего приезда и начался через 5 мин. после нашего уезда" , "рыба клюет только на том берегу", і таке інше...

Виходячи з досвіду попередніх виїздів, я можу зробити припущення, що о цій порі року на Донці клює лише до 10-11 години ранку.

Ну а зараз "фішка туру".)))

В мене трапилося deja-vu. Вдруге поспіль витягнув підсак-раковницю, але більшого розміру. Сергію, тобі, здається, був потрібен "...подсак побольше.."))). По дорозі також натрапили на мисливську собаку, яку довелось нагодувати.

Ось таке було спінінгування...

Обсудить статью на форуме

Антон, 24 ноября 2006 г.


Харьковский спиннинг © 2004-2019